Bizi Tanıyın

Adlive Ajans, amatör ruhunu kaybetmeyen , daima yeniliğin peşinde koşan güçlü ekibiyle 2009’dan beri uzmanlığını ispatladığı reklama dair birçok alanda hizmet vermektedir.
İletişim

İletişim Bilgileri

Adlive Ajans
amatör ruhunu kaybetmeden
güçlü ekibiyle değer üretmektedir

Sektöre ilk adımını atan kuruluşlar,
yollarına herhangi bir destek olmadan devam edemezler
Bu süreçte ekibimiz ekibimiz markalaşma yolculuğunuzun başından
sonuna kadar sizi destekler ve sizin için değer üretir.Tüm pazarlama aktivitelerinde
yaratıcılığı ön planda tutup markalarınıza en uygun kimliği giydiriyoruz.

Grafik Tasarım

Tasarımını yapacağı konuda ayrıntılı bilgi edinir, müşterilerle görüşmeler yaparız.İlgili konuda bir kavram ve ana tema oluşturur, konunun gerektirdiği kavramlara uygun görsel düzenlemeler tasarlarız. Gerektiğinde fotoğraf ve film çekimlerinde sanat yönetmeni olarak katkıda bulunur, uygulamada estetik düzenlemeleri gerçekleştirir veya denetleriz. Basılacak veya televizyon kanalları ve internette yayımlanacak bir malzemenin tasarımından basım veya yayım aşamasına kadar uzanan tasarım sürecini takip ederiz.

Web Site & SEO

Web yazılım ve tasarım firmanızını temsil etmeye layık güncel teknolojileri kullanarak hazırlanan sitelerdir. Profesyonel olarak tasarlanmış web sitenizde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi 7/24 müşterilerinize sergileyebilirisiniz. Aynı zamanda alacağınız Seo hizmeti ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Adlive, kendi bünyesindeki yazılım mühendislerinin profesyonel tasarım anlayışı ile müşterilerine sorunsuz, özgün ve kullanıcı dostu bir yazılım sunmaktadır.

Interaktif ve Sosyal Medya

İnteraktif reklam markanız ve müşteriniz arasındaki iki yönlü iletişimi sağlayan, ölçüm ve değerlendirme yapılabilen etkileşimli içeriklerdir. Markalar bu etkileşim sayesinde gerekli ölçümler yapılarak tepkileri anında öğrenilebilir ve stratejilerini bu yönde ilerletebilirler. Sosyal medya artık eğlence amacı ile kullanmadığımız bir mecra haline geldi. Sosyal medya markaları doğrudan müşteriyle buluşturan bir pazarlama aracı olmuştur. Etkin ve planlı bir sosyal medya yönetimiyle markanıza ait olan algıyı güçlendirebilmeniz mümkündür.

Açıkhava

Evinden çıkan herkes açıkhava reklamlarını görebilir. Açıkhava reklamlarında hedef kitlelerin bilinçaltına yer ederek geniş kitlelere ulaşma potansiyeli oldukça yüksektir. Tanıtılan ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kalıcı olarak akıllara yerleşmesini kolaylaştırmaktadır. Adlive yaratıcı, kalıcı açıkhava reklam çözümlerini sunmaktadır.

Prodüksiyon

Adlive Ajans, uzman kadrosu ve modern ekipmanlarıyla profesyonel çözümler sunmaktadır. Senaryo yazarlığı, ileri derece kurgu teknikleri, müzik ve animasyon gibi birçok etkeni bir araya getirmektedir. Hedef kitlenize uygun şekilde yapılan içerikler sayesinde kaliteli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

İçerik Yönetimi

İster kurumsal bir firma olun, isterseniz de bireysel bir firma olun. İşletmeniz küçük ya da büyük çaplı olabilir, sermayeniz düşük, yeni kurulmuş ya da kurulma aşamasında olabilirsiniz. Adlive Ajans için bunların hiçbir önemi bulunmamaktadır. Adlive Ajans'ın gayesi sizleri daha çok kitle ile buluşturmak ve firmanızın bir an önce ayağa kalkarak başarılar elde etmesini sağlamaktır.